Jak wyglądają nasze wydarzenia?

DZIECI

Koncerty Rodzinne „KLASYKA DZIECIOM” to połączenie opowieści i muzyki klasycznej, ludowej. Podczas koncertu zachęcamy rodziny do wspólnego śpiewania, ruszania się w rytm muzyki, grania na instrumentach. Na nasze koncerty zawsze zapraszamy wyjątkowych muzyków i prezentujemy rzadkie instrumenty.

Koncert odbywa się w grupach maksymalnie 100 osób.

Warsztaty Rodzinne to wspólne, rodzinne granie, śpiewanie i ruszanie się w rytmach muzyki i przy akompaniamencie pianina, skrzypiec, ukulele i gitary. Grupy są maksymalnie 50 osobowe.

Jakie tematy obejmują nasze wydarzenia?

Tematy Koncertów Rodzinnych „KLASYKA DZIECIOM” to m.in. : Rytmy Iberoamerykańskie, Momotaro- muzyka japońska, Wschodnie Muzyczne Opowieści, Bal u Króla, BajkoBach, Święta na ludowo, Muzyka gór, Lekcja Muzyki, Białe Muzyczne Opowieści, Dzika muzyka

Tematy Warsztatów Rodzinnych to m.in: Kolędy świata, Skale, Rytm, Muzyka hiszpańska, Muzyka Rosyjska

DOROŚLI

Koncert Klasyka Dorosłym to cykl koncertów muzyki klasycznej i filmowej.
Koncerty w sposób przystępny, zabawny i interaktywny opowiadają o muzyce.

Koncert pt. „Śpiąca królewna” oprowadza słuchacza po epokach muzyki klasycznej. Wszystko jest tu potraktowane z lekkim przymrużeniem oka. Najbardziej znane utwory muzyki klasycznej, zaaranżowane w ciekawy i niecodzienny sposób, zapadną na długo w pamięci słuchaczy.
Na koncercie, poza instrumentami, zabrzmią wyjątkowe głosy a muzykę zilustruje taniec.

Warsztaty muzyczne dla dorosłych przygotowujemy na specjalne zamówienia, np.warsztaty świąteczne, muzyka z różnych stron świata, muzyka lat 70, 80 itp.

Aby zamówić koncert lub dowiedzieć się więcej napisz do nas na adres: kontakt@muzykalaczy.pl lub zadzwoń: 570 160 560