Koncerty Muzyki Klasycznej dla rodzin z dziećmi w wieku 4-10 lat

Koncerty Klasyka Dzieciom zostały nominowane do Warszawskiej Nagrody Edykacji Kulturalnej 2018 roku

Koncerty Klasyka Dzieciom gramy na terenie całej Polski

Aby zamówić koncert lub dowiedzieć się więcej, napisz do nas na adres: kontakt@muzykalaczy.pl

lub zadzwoń: 570 160 560

Jak wyglądają nasze wydarzenia?

EDUKACYJNE KONCERTY DLA DZIECI 4-10 lat

Koncerty Rodzinne „KLASYKA DZIECIOM” to połączenie opowieści z muzyką klasyczną. Na koncertach prezentujemy muzykę w oryginale i w naszych autorskich aranżacjach, które nawiązują do różnych gatunków i stylów muzycznych. Podczas koncertu, oprócz bajki, opowiadamy ciekawostki o kompozytorach i epokach muzycznych. Zachęcamy rodziny do wspólnego śpiewania, ruszania się w rytm muzyki. Punktem finałowym naszych koncertów jest stworzenie orkiestry. Wraz z publicznością wspólnie gramy na instrumentach perkusyjnych.

Na nasze koncerty zapraszamy profesjonalistów – wyjątkowych muzyków i prezentujemy rzadkie instrumenty.

Koncert odbywa się w grupach maksymalnie 100 osób.

Warsztaty Rodzinne to wspólne, rodzinne granie, śpiewanie i ruszanie się w rytmach muzyki i przy akompaniamencie pianina, skrzypiec, ukulele i gitary. Na warsztatach opowiadamy o kompozytorach i epokach muzycznych. Grupy są maksymalnie 50 osobowe.

Jakie tematy obejmują nasze wydarzenia?

Tematy Koncertów Rodzinnych KLASYKA DZIECIOM to m.in. : Rytmy Iberoamerykańskie, Momotaro- muzyka japońska, Muzyczna Rękawiczka, Akordeon król instrumentów, BajkoBach, Klasyka na Jazzowo, Święta na ludowo, Mocartyzm, Chopinowo, Kolędy Świata.

Tematy Warsztatów Rodzinnych to m.in: Kolędy świata, Skale, Rytm, Muzyka hiszpańska, Muzyka W.A. Mozarta, Muzyka J.S. Bacha.

DOROŚLI

Koncert Klasyka Dorosłym to cykl koncertów muzyki klasycznej i filmowej.
Koncerty w sposób przystępny, zabawny i interaktywny opowiadają o muzyce.

Koncert pt. Klasyka z Humorem oprowadza słuchacza po epokach muzyki klasycznej. Wszystko jest tu potraktowane z lekkim przymrużeniem oka. Najbardziej znane utwory muzyki klasycznej, zaaranżowane w ciekawy i niecodzienny sposób, zapadną na długo w pamięci słuchaczy.
Na koncercie, poza instrumentami, zabrzmią wyjątkowe głosy a muzykę zilustruje taniec.

Warsztaty muzyczne dla dorosłych przygotowujemy na specjalne zamówienia, np.warsztaty świąteczne, muzyka z różnych stron świata, muzyka lat 70, 80 itp.

Aby zamówić koncert lub dowiedzieć się więcej napisz do nas na adres: kontakt@muzykalaczy.pl lub zadzwoń: 570 160 560