Jesteśmy grupą zawodowych muzyków, działającą od 2013 roku.

Połączyła nas pasja do muzyki i chęć szerzenia kultury muzycznej i muzyki klasycznej wśród dzieci i dorosłych. Naszą wielką inspiracją, aby szukać ciekawej formy edukacji były nasze dzieci.

Muzyka Łączy stworzyły: Eva Piłat, Anna Martyniuk-Tofiluk, Anna Natalicz. Absolwentki Akademii Muzycznych, muzykoterapeutki, animatorki kultury oraz certyfikowane instruktorki zajęć prowadzonych metodą E.E.Gordona.

Stworzyłyśmy autorskie cykle wydarzeń dla Rodzin z Dziećmi:

-Interaktywne Koncerty Rodzinne Klasyka Dzieciom
-Słuchowiska Klasyka Dzieciom
-Muzyczne Warsztaty Rodzinne

Naszą działalność doceniły i wsparły takie instytucje jak: TVP ABC, Portal Dziecko w Warszawie, Magazyn Dziecko, Presto, Muzyka dla Smyka w Warszawie, Teatr Baza, Kino Iluzjon, Mamotoja.pl, Qlturka, Egaga, Sklep Muzyczny Pasja.

Będąc muzykami, pedagogami, dzielimy się  naszymi doświadczeniami, tworząc wyjątkowe wydarzenia, które łączą w sobie muzykę klasyczną z innymi gatunkami muzyki i sztuki. Dzięki unikatowemu połączeniu różnych stylów muzycznych oraz zabaw i animacji, muzyka staję się bardzo przystępna dzieciom i dorosłym, pojawia się jako całość.

Muzyka Łączy kultury, pokolenia, ludzi, nacje.

Muzyka jest naszą pasją i chcemy zarażać nią innych.  

Nasze doświadczenie:

Od 2013 roku zagrałyśmy i przeprowadziłyśmy ponad dwieście koncertów i warsztatów muzycznych głównie w Warszawie ale również w innych miastach.

Odwiedziło nas parę tysięcy rodzin z dziećmi w wieku 0 – 10 lat.

Regularnie występujemy w Warszawie.

Zagrałyśmy w takich ośrodkach kultury jak: Centrum Łowicka, Kino Iluzjon, Łazienki Królewskie, Dom Kultury Kadr, Teatr Ochoty, Teatr Baza, Wolskie Centrum Kultury, Dom Kultury Jary- Ursynów, Kino Luna, Dom Kultury Zacisze, Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik”, Kreatywny Bielsk Podlaski ( centrum kultury Bielsk Podlaski).

Obecnie Muzyka Łączy tworzą:

Eva Piłat

urodziła się w 1983 roku w Caracas w Wenezueli, pianistka, muzykoterapeutka, pedagog muzyczny. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia z nauki gry na fortepianie oraz zajęcia grupowe umuzykalniające i z muzykoterapii w szkołach muzycznych, żłobkach, przedszkolach i ośrodkach terapeutycznych, zarówno z dziećmi zdrowymi jak i niepełnosprawnymi. Koncertowała w różnych salach w kraju i za granicą jako solistka i w zespołach muzyki kameralnej. Na co dzień pracuje jako akompaniator, muzykoterapeuta i nauczyciel fortepianu. Wraz z mężem jest założycielką Evana Studio (2011 rok) prowadzącego działalność pedagogiczną i muzykoterapeutyczną. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Anna Martyniuk-Tofiluk

urodziła się w 1982 roku w Białymstoku, pianistka, magister sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im.F.Chopina w Warszawie. Ukończyła Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne UMFC oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie na Uniwersytecie Warszawskim. Koncertowała w kraju i zagranicą, występowała również jako solistka grając z orkiestrą. Przez wiele lat pracowała jako nauczyciel fortepianu w Warszawskiej Szkole Muzycznej oraz w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznej nr.3 im.G..Bacewicz w Warszawie. Obecnie prowadzi własną klasę fortepianu. Zajmuje się również improwizacja fortepianową oraz aranżacją. Poza klasyką interesuje się muzyką rozrywkowa. Jej pasją jest praca z drugim Człowiekiem. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.