Jesteśmy grupą zawodowych muzyków, działającą od 2013 roku.

Połączyła nas pasja do muzyki i chęć szerzenia kultury muzycznej i muzyki klasycznej wśród dzieci i dorosłych. Naszą wielką inspiracją, aby szukać ciekawej formy edukacji były nasze dzieci.

Muzyka Łączy stworzyły: Eva Piłat, Anna Martyniuk-Tofiluk, Anna Natalicz. Absolwentki Akademii Muzycznych, muzykoterapeutki, animatorki kultury oraz certyfikowane instruktorki zajęć prowadzonych metodą E.E.Gordona.

Stworzyłyśmy autorskie cykle wydarzeń:

-Edukacyjne Koncerty Rodzinne Klasyka Dzieciom
-Słuchowiska Klasyka Dzieciom
-Muzyczne Warsztaty Rodzinne
-Koncerty Klasyka Dorosłym

Naszą działalność doceniły i wsparły takie instytucje jak: TVP ABC, Portal Dziecko w Warszawie, Magazyn Dziecko, Presto, Muzyka dla Smyka w Warszawie, Teatr Baza, Kino Iluzjon, Mamotoja.pl, Qlturka, Egaga, Sklep Muzyczny Pasja.

Edukacyjne Koncerty Klasyka Dzieciom zostały nominowane do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2018 roku.

Będąc muzykami, pedagogami, dzielimy się  naszymi doświadczeniami, tworząc wyjątkowe wydarzenia, które łączą w sobie muzykę klasyczną z innymi gatunkami muzyki i sztuki. Dzięki unikatowemu połączeniu różnych stylów muzycznych oraz zabaw i animacji, muzyka staję się bardzo przystępna dzieciom i dorosłym, pojawia się jako całość.

Skąd nazwa Muzyka Łączy?

Muzyka Łączy kultury, pokolenia, ludzi, nacje.

Muzyka jest naszą pasją i chcemy zarażać nią innych.  

Nasze doświadczenie:

Od 2013 roku zagrałyśmy i przeprowadziłyśmy ponad 200 koncertów i warsztatów muzycznych głównie w Warszawie ale również w innych miastach. Odwiedziło nas ponad 10.000 słuchaczy.

Regularnie występujemy w Warszawie.

Zagrałyśmy w takich ośrodkach kultury jak: Centrum Łowicka, Kino Iluzjon, Łazienki Królewskie, Dom Kultury Kadr, Ogród Botaniczny PAN w Powsinie, Teatr Ochoty, Teatr Baza, Wolskie Centrum Kultury, Dom Kultury Jary- Ursynów, Kino Luna, Dom Kultury Zacisze, Dom Kultury Świt, Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik”, Nie Teatr (Białystok), Kreatywny Bielsk Podlaski (Centrum kultury Bielsk Podlaski), Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny (Kudowa-Zdrój).

Obecnie Muzyka Łączy tworzą:

Eva Piłat

urodziła się w 1983 roku w Caracas w Wenezueli, pianistka, muzykoterapeutka, pedagog muzyczny. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia z nauki gry na fortepianie oraz zajęcia grupowe umuzykalniające i z muzykoterapii w szkołach muzycznych, żłobkach, przedszkolach i ośrodkach terapeutycznych, zarówno z dziećmi zdrowymi jak i niepełnosprawnymi. Koncertowała w różnych salach w kraju i za granicą jako solistka i w zespołach muzyki kameralnej. Na co dzień pracuje jako akompaniator, muzykoterapeuta i nauczyciel fortepianu. Wraz z mężem jest założycielką Evana Studio (2011 rok) prowadzącego działalność pedagogiczną i muzykoterapeutyczną. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Anna Martyniuk-Tofiluk

urodziła się w 1982 roku w Białymstoku, pianistka, magister sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im.F.Chopina w Warszawie. Ukończyła Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne UMFC oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie na Uniwersytecie Warszawskim. Koncertowała w kraju i zagranicą, występowała również jako solistka grając z orkiestrą. Przez wiele lat pracowała jako nauczyciel fortepianu w Warszawskiej Szkole Muzycznej oraz w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznej nr.3 im.G..Bacewicz w Warszawie. Obecnie prowadzi własną klasę fortepianu. Zajmuje się również improwizacja fortepianową oraz aranżacją. Poza klasyką interesuje się muzyką rozrywkowa. Jej pasją jest praca z drugim Człowiekiem. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.